Služby

Návrh, vývoj a testování aplikací pro Android a iOS

nexus4_hiresKompletně vám připravíme aplikaci pro mobilní telefony či tablety na platformě Android nebo iOS. Projdeme s vámi vaše požadavky a představu o fungování aplikace a navrhneme nejvhodnější řešení, které se drží současných trendů a rozhodně nezapadne.

Připravíme pro vás návrh uživatelského rozhraní a celkového vzhledu aplikace. Držíme se doporučených pravidel pro jednotlivé platformy, aby uživatelé měli konzistentní způsob ovládání napříč všemi aplikacemi. Během vývoje vám budeme dodávat průběžné verze a reagovat na vaše podněty.

Aplikace podrobujeme sérii nejrůznější testů, které prověří jejich funkčnost a spolehlivost. K dispozici máme řadu rozličných telefonů a tabletů, abychom vše prověřili i na skutečných zařízeních. Distribuci hotové aplikace je možno provést přes Play Store nebo App Store, nebo vám pouze předáme instalační balíček s aplikací. Postaráme se o podporu rutinního provozu aplikace, nebo přípravu dalších verzí.

Příprava grafických pokladů pro aplikaci a její propagaci

Kromě přípravy všech grafických podkladů pro samotnou aplikaci můžeme poskytnout i další materiály, které budou sloužit k její propagaci nejenom v rámci obchodů s aplikacemi. Není pro nás problém připravit rovněž internetové stránky, kde bude mít vaše aplikace svůj domov.

Návrh, vývoj a testování serverové části

Většina aplikací potřebuje získávat aktuální data ze serveru nebo data na tento server zasílat. Zvolíme tu nejvhodnější technologii pro přenos dat a navrhneme a vyvineme ideální rozhraní pro komunikaci s aplikací. Dbáme na co nejmenší velikost přenášených dat a snížení potřebné komunikace se serverem na nejmenší nutnou hodnotu. Díky tomu se zbytečně neplýtvá baterie a další systémové prostředky mobilního zařízení.

Nasazení a údržba serverové části

Pokud nechcete spravovat nebo nemáte prostředky na údržbu serverové části aplikace, rádi tento problém vyřešíme za vás a o vše se postaráme. Samozřejmě jsme připraveni v případě zvýšeného zájmu o vaši aplikaci zvýšit výkon serveru, aby byl schopný vypořádat se s vyšší poptávkou uživatelů.
 

Kurzy pro Android a iOS

Rádi předáváme naše zkušenosti dále a pomůžeme vám se zaškolením vašich zaměstnanců, aby i oni byli schopni navrhnout a implementovat aplikaci pro operační systém Android nebo iOS. Výběr témat je pouze na vás.

Zajistíme jak výuku od prvního seznámení s platformou, až po řešení obtížnějších problémů, s nimiž se může vývojář během své práce potkat.

Poradenství

Potřebujete pouze poradit ohledně mobilních technologií, vaší aplikace nebo návrhu serverové části?

Samozřejmě rádi poskytneme naše schopnosti a zkušenosti i tímto způsobem.